24 Aralık 2014

TTNET Hız Sorununu Çözmüyor

10,07,2014 ilk şikayet tarihi o tarihten şuana (15,12,2014) kadar yaşadığım problemlerle alakalı TTNET müşteri müşteri hizmetleri hiçbir işlem yapılmadığını itiraf etti. Şu anda bağlantı hızı 0,20-0,45 megabit olarak görünmekte. TTNET bunun sebebininde bağlantı hızının yükseltildiğinde bağlantının kopmasına bağlıyor.

Müşteri hizmetlerinin bana önerisi bulunduğum bölgede bağlantı problemi yaşayan arkadaşları bulup onlarla birlikte Türk Telekom müdürlüğüne dilekçe vermem gerektiğini söylüyor. Ben hizmeti Türk Telekom 'dan değil TTNET'ten alıyorum. Yaşadığım problemlerin biran önce giderilmesini istiyorum. Arızanın giderilmemesi durumunda gerekli mercilere şikayette bulanacağım.

Ufuk 1.314 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön