06 Aralık 2014

TTNET Hız Sorunumu Çözmüyor!

Aboneliğimde son 1 ay içinde sürekli hız sorunu yaşamaktayım. Daha önceleri 14 Mpbs olan internet hızım son 1 ay 0.5 Mpbs'e kadar düşmüştür. Müşteri hizmetlerine defalarca aramama rağmen sorunum çözülmemiştir. 12 Gün önce oluşturduğum arıza kaydım hala devam etmekte olup bu süre zarfında sorunumla ilgili en ufak bir çalışma yapılmamıştır. Hız sorunumun ivedilikle çözülmesini ve bu süre zarfınca kullanamadığım İnternet ücretinin faturamdan düşülmesini talep ediyorum.

Harun 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön