14 Mayıs 2013 #1796478

Ttnet Hız Sorunumda Teknik Destek Vermiyor!

Superonline ADSL hizmeti alıyorum 2 Tl fark ile 8 mbps den 16 mbps hızına yükselttim hızımı fakat bu hız sorunum nedense 3-4 yıldır var santralmiş sorun Hatay/Antakya operasyon müdürlerini ismi H. Bey aramadıysam 15 defa aradım 1 ayda toplam da ise 50+ defa e şimdi e sonra diye geçiştirdi sonra da vazgeçtim ama şimdi ise bakıyorum gecekondular da hız sorunu yokken ben de neden çünkü ben TTNET kullanmıyorum da santral onarımı Superonline firmasına ait alt yapısı Türk Telekom'dan değil mi çözümü sağlaması gereken kim ? Benim eğer hız konusunda böyle bir hakkım varsa gına geldi yasal olarak iki firmaya da hukuksal yollarla hakkımı arayacağım yetti artık!

Gökhan 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön