27 Nisan 2013 #1766947

Ttnet Hız Sorunuma Çözüm Bulamıyor!

2007 den beri internet kullanıcıyım. İnternet hızım 1 senedir 1 mb hızda idi. Ki ben bu talimatı vermediğim halde beni bu hıza dahil edip üzerine birde beni borçlandırmak istediler de Allah'tan konuşmadığım halde benim bir de konuşma kaydımı aradılar. Neyse bu 1 sene dolunca 8 mb olanına yükselttik dediler.


Ben önceden hız testinde 1.2 mb alan kişi olarak şu an 0.3 alıyorum. Her defasında modemi kapatıp açmak zorunda kalıyorum. O zaman 1 geliyor. Her gün aramaktan her gün internet sayfalarından şikayet etmekten bıktım ki, 2 verdiklerini söylediler. Daha bu konuşmadan 2 gün geçti ve bu sabah yine 0.3 alıyorum. Böyle bir hizmet dünyada yok. Eşsiz Türkiye'de hem de metropolde İstanbul'da.

Onur 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön