18 Mart 2013 #1691020

Ttnet Hız Sorunu Yaşıyorum!

Ttnet bir kaç aydır defalarca müşteri hizmetlerini arayıp bildirdiğim halde internet hızımdaki yavaşlığı ortadan kaldıramadı. Modemi aç kapat ışıkları kontrol et gibi göstermelik işlemlerle, sisteminizi güncelledim beyefendi gibi ezbere laflarla beni oyalayıp duruyorlar. 8 mbite kadar paketim var ama hız 1'in de altında. 0.7 ye indiği oluyor. En kötü kalitede videoyu bile izleyemiyorum. Ben bu kadar sorumsuz bir iş görmedim. En sonunda aboneliğimi iptal ettireceğim.

Onur 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. Yapılan görüşmede probleminin giderildiği bilgisi alınmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön