12 Mart 2015

TTNET Hız Sorunu Ve Müşteri Temsilcisinin Kendini Bilmezliği!

Üç gündür internetimde kopmalar ve hız düşüklüğü yaşıyorum. Telefonla aradığımda genel bir çalışma olduğunu söylüyorlar. Tutturmuşlar bir bahane ne sorun olsa genel bir çalışma diyorlar. Ne zaman çözümleneceğini sorduğumda ise bilmediklerini söylüyorlar hatta T**** isimli çalışan Türk Telekom yetkililerine sormam gerektiğini bile söyledi. Parayı TTNET'e sorunu Türk Telekom'a sormam gerekiyormuş şu olaya hayret ediyorum.

Yakında İçişleri Bakanlığı'na bile sorun derler. Kendisine nazikçe yetkili birine bağlar mısınız dediğimde ben size yardımcı oluyorum ya diyor. Israrla başka birine bağlamıyor beni. Sayın yetkili düzgün bir hizmet sağlayamadığınız gibi sorun çözümünde de sıfırsınız.

Mehmet 39 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet09 Ocak 2016

    Buraya otomatik mesaj yazılıyor ilgilenildiği yok

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön