03 Şubat 2014 #2272523

TTNET Hız Sorunu İle İlgilenen Yok!

İlk ay İnternet hızım 150/200 ve indirme hızı 150/200 kb/s idi. Yani altyapının bana sağladığı en yüksek hız görebildiğim kadarı ile bu. Fakat daha sonraki üç ay boyunca hızım 10 ile 40 kb/s arasında oynuyor ve bağlantım sürekli düşüyor. kablolu ya da kablosuz, fark etmiyor.


Telefon ile yaptığım görüşmelerde modeminizi değiştirin, bağlantınızda bir problem yok dendi ve 3 tane farklı markada modem kullandım buna rağmen problem çözülmedi. Bu problemi çözmek ne kadar zor olabilir? Aylardır uğraşıyorum fakat çağrı merkezinden aldığım önerilerin hiç biri çözüm getirmedi!


Bu sefer yardımcı olmanız dileği ile..

Erdinç 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön