14 Mayıs 2013 #1797118

Ttnet Hız Sorunu En Fazla Hız 2 Mbps!

Bölgemde fiber olmadığı için 8 Mbps lm'siz üyelik aldım. 9 aydır normal olarak kullandığım (yaklaşık 6-8 mbps arası hızlarda) internetimin hızı birden bire 2 mbps download hızı ve 0.05 mbps upload hızına düşürdüler. Düşürdüler diyorum çünkü 2-3 günlük telefon görüşmesi neticesinde (müşteri temsilcilerinin bilgisayarınızda virüs var, modem problemi gibi ithamlarından sonra) normal hız konumuna getirdiler.


Çok fazla download miktarım olmamasına rağmen (aylık ortalama 10-15 GB) internet hızım bir gün sonra tekrar düşürülüyor. Ama anlaşılıyor ki benzer sorunları yaşayan bir çok kullanıcı var. Artık bizde internet üzerindeki bloglarda forumlarda hatta yeni web sayfalarında derdimizi paylaşırız.

Erkan 213 Okunma

Cevaplar

  • Erkan'ın Teşekkür Mesajı20 Ekim 2015

    Teşekkürler TTNET çalışanları, sorunum çözüldü

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön