28 Mart 2013 #1711564

Ttnet Hız Sorunu Bitmek Bilmiyor!

İnternet kotası olan 50 gb'ı aşmadığım halde hızım 3 mbps . En fazla 4 mbps hızı gördüm . İnternet altyapısı sağlanmıyor diye savunma yapmayın lütfen çünkü daha önce 8 mbps'i gördüm ! Peki şimdi neden hızımı düşürüyorsunuz ? Kaç yıllık kullanıcınızım . Gereğinin yapılmasını istiyorum .

Burak 25 Okunma

Cevaplar

 • Burak13 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir . Daha kontrol ne kadar sürece acaba ? Düzgün sürünmeden bir 8 mps interneti kullanmayı bunca yıllık abonenize çok görmeyin .

 • Burak03 Nisan 2013

  hızım biraz arttı fakat hala tam olarak artmadı . lütfen çalışmayı tamamen tamamlayın .

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön