14 Ekim 2014

TTNET Hız Sorunu!

TTNET ultra net 16mbps abonesiyim. Ama şu anda hızım aşağıdaki tabloda göründüğü şekilde. Hattımla ilgili fiziksel bir problem varsa bunun giderilmesini istiyorum. 1 hafta öncesine kadar her şey normaldi. Bir haftadır ne resim yükleyebiliyorum, nede indirme yaparken istediğim hızı kullanabiliyorum. TTNET müşteri hizmetleri 6 ay öncesinde bulunduğum bölgede ultra net olduğunu ve tarifeye ek 5 TL karşılığında faydalanabileceğimi söylediler Ama ben bu hizmetten hiç memnun değilim. Gerekli incelemelerin yapılıp hat indirme hızımın 13 14 megabayta yükleme hızımında 800 900 kilobayta çıkmasını istiyorum. Hat Hızı - Gönderme (Kbps): 373Hat Hızı - Alma (Kbps): 10654

Nureddin 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön