30 Nisan 2013 #1771767

Ttnet Hız Sorunu!

Ttnet'e yapmış olduğum şikayetleri hiçbir şekilde ciddiye almıyor. Müşteri memnuniyeti sıfır. Daha önce 5 mb kullandığım ve hiçbir sorun yaşamadığım interneti 2 mb'e düşürdüler daha üstünde kopma meydana gelir diyorlar. Fakat daha önce bu hızı aldığımı söylüyorum arıza kaydı alıyorlar ve başka yaptıkları birşey yok. Ekip yönlendirin evde baksınlar diyorum oralı da olmuyorlar. Bu ülkede ben nasıl düzgün İnternet kullanacağım, tekel'in elinde mağdur kaldım resmen.

Onur 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön