06 Şubat 2014 #2277096

TTNET Hız Sorunu!

Yıllardır TTNET abonesiyiz. Yaklaşık 1-2 sene önce TTNET'i hafta geçmeden arar olurduk. Hatta günde 7-8 kez aradığımı bilirim. Neymiş efendim geri dönüş yapacaklarmış. Bu gece artık yeter diyorum. Yök neymiş TTNET çalışma yapıyormuş. Kardeşim banane sizin çalışmanızdan? Hizmet karşılığı bir ücret alıyorsanız doğru dürüst işinizi yapın!


Ping'im 100'den aşağı düşmüyor. Hızım 1Mbıt bile değil. 16Mbıt 75GB kota sınırlı paket, 2-3 gündür adil kullanım kotasını aştınız hızınız 3 Mbıt olarak güncellenecektir gibi şeyler yazıyor. Bu konu hakkında video çektim zaten. Aradım sordum öylesine, ben kotamı aşmadığım halde neden bu yazıyor? Hata olmuştur cart curt. Bana hikaye anlatmayın hakkımı verin!

Orhan 50 Okunma

Cevaplar

  • Orhan18 Şubat 2014

    Kesinlikle memnun degilim ve daha sonra asla tercih etmem. Bu kadar berbat bir destek sistemi de gormedim!

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön