01 Şubat 2014 #2269858

TTNET Hız Sorunu

TTNET abonesiyim. Devamlı hız sorunu yaşıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda güncelleme yapıyorlar ama 2 gün sonra eski haline dönüyor. Müşteri temsilcileri tutturmuş bir adil kullanım kotası. Her seferinde adil kullanım kotasının ne olduğunu bildiğimi ve kotayı aşmadan önce de hız sorunu yaşadığımı söylüyorum ama sonuç aynı. Her ay ödediğim paranın karşılığını alamıyorum. Sözleşmem olmasa iptal ettireceğim ama malesef taahhüt devam ediyor. Bunun devamı halinde Tüketici Mahkemesi'ne başvurarak yasal hakkımı kullanacağım.

Hakan 49 Okunma

Cevaplar

 • Hakan03 Şubat 2014

  Sıfır teknik bilgi sıfır yardım sıfır gayret. Resmen dalga geçer gibi konuşuyorlar. Ama ben kanun bilen adamım. Hakkımı aramasını biliyorum.

 • Hakan03 Şubat 2014

  Gerekli bilgilendirme nedir TTNET? Bari teknik bilgisi olan bi eleman arasın. Yarın TTNET müdürlüğüne gideceğim. Eğer yine yardım alamazsam ordan direk Tüketici Mahkemesine gideceğim. Hakkım neyse arayacağım. Pes etmek yok. Paramızın karşılığını almak hakkımız.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Hakan01 Şubat 2014

  Şikayetim sonrası Müşteri Hizmetleri tarafından arandım. Ancak tipik TTNET müşteri hizmeti işte. Şu an sisteminiz hızlı sorun ne diyorlar. Sorunum anlık değil genel dedim. Bağlantı kopması ve hız sorunu yaşıyorum genelde dedim. Anlık sorununuz olduğunda arayın dediler. Hep aynı hikaye. 2 gün hızını arttıracaklar sonra yine düşecek. 8 mbbitten 16 mbite yükseltmiştim paketi. Hız testinde eskiden 6-7 mb arası çıkarken 16 mb'e geçtikten sonra 8 küsür çıkmaya başladı. İndirme hızım da sadece 200 kb arttı. Paketi 2 katına çıkarıyorum ama hız sadece 200 kb artıyor. Bunu da anlattım ama yardım göremedim. Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım. Müşteri Temsilcilerine telefonda konuştukları müşterileri cahil sanmamalarını tavsiye ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön