21 Ekim 2015

TTNET Hız Sorunu!

35 mbps hızında 100 GB adil kullanım kotasını olan paketimi adil kullanım kotasını aştığım için 50 mbps hızda 200 GB adil kullanım kotası olan pakete geçtim ama internetim hızlanmadı. Müşteri temsilcisini aradığımda hattımla ilgili herhangi bir problem olmadığını ve 50 mbps hız gönderildiği söylendi modemden kaynaklanabilir denildi ve modem yetkilisini aradım fakat modem ile ilgili herhangi problem olmadığını söyledim. Tekrar TTNET müşteri hizmetlerini aradığımda bana herhangi bir sorun olunmadığını bilgisayarınızla ilgili ola bilinir denildi fakat evimde 3 bilgisayar var artı cep telefonları hiçbirinde hız 3 Mbps'yi geçmemektedir. Şuan arıza kaydı alınmadan sorunum devam etmektedir.

Vural 34 Okunma

Cevaplar

  • Vural22 Ekim 2015

    İnternet kullanımı için evime gelen alt yapıda sorun vardır normalde taban olan en aşağı SNR DB seviyesi 15 DB olması gerekirken benim ise 6.3 DB dir. Bu sebeple hattımda kopmalar olmaktadır TTNET müşteri hizmetlerini aradığımda sorunumu çözmemişler dir ve ayrıca arıza kaydı oluşturamadıklarını belirtikten sonra daha yetkili biriyle görüşmek istediğimi söylediğim de bağlıyorum biraz bekleyin dedikten sonra 10 dk beni beklemede bırakmışlardır müşteri temsilcisinden şikayetçiyim

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön