02 Mayıs 2013 #1774933

Ttnet Hız Sorunu!

2 hafta boyunca Ttnet i aradım internet hızım 2 mbps diye beni oyaladıkları mazeret tam 2 hafta boyunca kabloların yetersiz olması idi 2 hafta sonrasında ise bulunduğum bölgenin 2 mbps desteklediğini söylediler ancak bulunduğum bölgede Ttneti tek ben kullanmıyorum .


4 mbps sabit kullananlarda var 8 mbps ye kadar olup 6 mbps hizmet alanda yaptıkları beni açıkça saf yerine koymak çevremdeki Ttnet müşterileri böyle bir hizmet alırken bana uydurdukları bahane bile mantıklı değil ancak Ttnet burada tekel değil bende hukuki yoldan çarelerle Ttnete olan hizmetimi sonlandıracağım .

Ömer 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön