06 Mayıs 2013 #1780148

Ttnet Hız Problemi Yaşıyorum!

4 Adsl 8 Mbit paketini kullanıyorum senelerdir hiç bir zaman 8 mb bırakın 6 mb hıza ulaşamadım, tv lerde ha bire fiber, vdsl reklamları yapılmakta, müşteri hizmetlerine arıza kaydı bırakmaktan perişan oldum. 8 mb olarak para ödüyorum 4-6 mb hıza ulaşamıyorum ttnet'in kalitesine varın siz karar verin. En kısa zamanda başka adsl sağlayıcısına geçmeyi düşünüyorum. 8 mb olarak ödediğim paketlerin tutarın iadesini talep ediyorum.

Emre 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön