25 Şubat 2013

Ttnet Hız Problemi Yaşıyorum!

1 ay öncesine kadar 8mb olarak kullandığım internet birden 2mb seviyesine çekildi. Aynı gün arıza kaydı bırakmak için aradım. Aradan 1 ay geçti hızım hale 2 mb ancak online işlem merkezine girip baktığımda arıza kaydının giderilmiş olduğunu gördüm. Tekrar aradım bana santralden uzak olduğum için hızımın düştüğü söylendi?

Halbuki evim hala 1 ay önceki ile aynı yerde duruyor. Hadi saha dolabını başka yere aldılar desek 20 metre ötemdeki komşum internete halen 8mb olarak bağlanmakta ben bağlanamazken sorunu lütfen sadece çözün beni uğraştırmayın.

Aynı sorun daha öncede yaşanmıştı 1. 5 ay sürmüştü çözüme ulaşması.

Emre 62 Okunma

Cevaplar

 • Emre28 Şubat 2013

  [email protected] bu adrese gönderilen maillere cevap verilmiyor bilginize.

 • Emre26 Şubat 2013

  ADSL Hızı: 416 / 3552 kbps

 • Emre26 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. Hızım şuan 4mb dir.1 ay öncesine kadar 8mb olan netim hala yavaştır ve hala sorun çözülmemiştir.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Emre25 Şubat 2013

  Bu gün sabah yerel telekom da çalışan görevli bir bey aradı durumu onada izah ettim.İlgileneceğini söyleyerek kapadı.Öğleden sonra sonucu merak ederek ben aradım fiber optik kablodan kaynaklanan bir zayıflama sonucu hızımın düştüğünü, 2-3 gün sonrada arızanın giderileceğini belirtti.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön