28 Ekim 2014

TTNET Hız Problemi Çözülmüyor

16 MB pakete üye iken 9mb hızla ancak bağlana biliyordum o yüzden hızımı 8 MB düşürdüm daha fazla para ödememek için ama şimdi en fazla 6 MB ile bağlanabiliyorum hattım 9 MB bağlantıyı sağlayabiliyorsa neden hakkım olan 8 MB İnternet'i alamıyorum anlam veremiyorum.


Zaten bu kadar düşük hızlara herhalde dünyanın en pahalı İnternet'i kullanıyorumdur. TTNET 'i şiddetle kınıyorum ve şikayetçiyim.

Murat 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön