10 Şubat 2014 #2284551

TTNET Hız Problemi Çözülmüyor!

TTNET yetkilileri İnternet'imde ki hız problemi yaşamaktaydım ve bundan dolayıda müşteri hizmetlerini arayarak hızımın düşük olduğunu belirttim karşıma çıkan müşteri temsilcisi gerekli güncellemelerin yapıldığı ve hızımın 6 Mbps'e sabitlendiğini belirtti , görüşmenin sonrasında İnternet hızımı yeniden kontrol ettiğim de hala 1-1.5 Mbps arasında yani hala yavaştı.


Yeniden aradığımda bir ikinci güncelleme yapıldı sabitlendiği belirtildi ancak bu görüşmeden sonra İnternet'im bu sefer hiç kullanılamaz hale geldi sürekli kopmalar yaşadım, sonrasından yeniden arayıp bu durumu bildirdiğim de farklı bir müşteri temsilcisi konu hakkın da arıza kaydı oluşturduğunu beyan etti. Şuan internete girebiliyorum ancak 900 kb ile bağlanıyor.

Cansu 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Kamil Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Cansu10 Şubat 2014

    Şikayet hakkın da ivedi bir şekilde tarafıma arama sağlayıp problemin çözümünü sağladıkları için teşekkür ediyorum ancak bu yaşadığım problemi sadece bu portal üzerinden değil , çağrı merkezinizi aradığımda da çözümleye bilmelerini isterdim.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön