07 Şubat 2014

TTNET Hız Problemi Çözülmüyor!

TTNET Fiber İnternet kullanıcısıyım. Yaklaşık 70 gündür hız problemleri yaşıyorum. Bu konuyu defalarca müşteri temsilcilerini arayıp bildirmeme rağmen herhangi bir gelişme söz konusu değildir. Gün içerisinde defalarca telefon geliyor ancak otomatik banttan ses birkaç gereksiz konudan bahsedip duruyor.


Her ay haksız olarak benden ödeme talep ediliyor. Bu TTNET' in tavırlarını düzeltmesini ya da artık taahhüt bedeli ödemeden sözleşmenin feshini rica ediyorum. Bu konuyu TTNET yetkililerine anlatamadım. Son çare olarak ancak size anlatabiliyorum.


Görüşmeler esnasında ısrarlarım sonucu bana verdikleri bildirim takip numarası: 180768**3. Yardımlarınızı rica ediyorum..

Tolga 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön