26 Nisan 2014

TTNET Hız Problemi

2 yıl taahütlü limitsiz İnternet aldım, 50 gb tı geçtiğimde hız 8 den 3 e düşüyormuş ancak kota aşımı olmadığı halde hız neredeyse her zaman düşük. Müşteri danışmanları arıyor ''efendim tespitlerimize göre kota aşımınız olduğundan hızınız düşüyor bu sebepten yükseltelim 70 küsür TL ödeyeceksiniz'' üye olduğumda böyle problemler yoktu? neden şimdi çıktı? 2 sene taahütte 1 sene indirim diğer 1 sene bindirim. Ne de olsa taahhüt bitene kadar ben senin ciğerini alırım, taahhüt bitmeden iptal edersen donunu da alırım. Zaten 67 TL ödüyorum.

Gülten 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön