12 Şubat 2014

TTNET Hız Problemi!

Ben K*** B**** Yaklaşık 2 ay önce 8 megabite kadar olan sınırsız tarifeye geçtim. Tarifeye geçerken göndermiş olduğunuz TTNET logolu modemi kullanmaktayım. Sorunuma gelecek olursak İnternet'i kullanmaya başladığım , ilk 15 gün 2~3 mb/seç indirme hızıyla kullanıyordum memnun değildim ama idare etmeye çalışıyordum şu son 1 aydır indirme hızım 0,80 megabite düşmüştür, hızımın yaptığım sözleşmeye göre 8 megabite veya ona yakın değerlere sabitlenmesini rica ediyorum.

Ugur 85 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön