06 Mayıs 2013 #1779804

Ttnet Hız Problemi!

Daha önce tekrar 4 mbt e yükseltmiş olduğunuz hızı 1 hafta kullandıktan sonra kopma sorunu yaşadım ve 2 mbt e düşürüldü nasıl oluyorda yan komşum 8 mbt kullanırken ben 4 mbt e bile razı olduğumda bu sorunları yaşayabiliyorum acil bir şekilde bu sorunun düzeltilmesi gerekiyor artık değilse internet hattımı kapatacağım ve eski bir Türk Telekom çalışanı olarak hala aldığım Ttnet başvurularını almayacağım artık dediğim gibi eski bir türk telekom çalışanı olduğum için sorunun portlarla alakalı olduğunu biliyorum ve port değişikliği talep ediyorum bu sorunu artık çözün lütfen..

Osman 90 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön