22 Ekim 2015

TTNET Hız Problemi!

16 MB olarak abone olduğum ADSL hattımda ilk 3 ay hız problemi yaşamadım. Şuan 7 MB üstünde değer alamıyorum. Defalarca TTNET müşteri hizmetlerini aramama rağmen herhangi bir sorun gözükmediğini ve sayısal değerleri bilmediklerini söyleyerek konuyu havada bıraktılar. Yani yapacakları hiçbir şey yok. Abone olmamız için defalarca ararlar sorunumuz olunca da yapabileceğimiz bir şey yok derler.

Atakan 19 Okunma

Cevaplar

 • Atakan23 Ekim 2015

  Bir de unutmadan ekleyeyim, kampanya ya da sizi başka bir pakete dahil etmek istediklerinde gün de 10 kere ararlar abartısız, şikayetin cevabı için telefon görüşmem sırasında aradıkları ve açamadığım için bir daha dönüş yapmadılar. Telefona gelen mesajda da 444 0375 ararsam sorunuma cevap vereceklerini belirtmişler.

 • Atakan23 Ekim 2015

  7 MB olan hız şuan speed test online olan her şey kapalı, 10 MB oldu. Müşteri hizmetlerinize gerek yok demek ki şikayet var'a yazalım düzelsin. Bizi TTNET'e mecbur edenler utansın. Fiber optik alt yapımız daha gelmedi hamdolsun. İnşallah 2023 de... .

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön