19 Ekim 2015

TTNET Hız Problemi!

TTNET müşteri hizmetleri aracılığıyla bir hafta içerisinde 4 kere arıza kaydı bıraktım ve hiç birine geri dönüş almadım, sorunum düzeltilmedi. 2 hafta öncesine kadar 16 mbit interneti sorunsuz alabiliyorken bir gün evimin önünden ankastreye Türk Telekom yetkilileri tarafından kablo çekildi. Hat değerlerim düzeleceğinin aksine düştü ve şuan hızım 4091/407. Upload değerim sürekli değişmekte. (407,455,395. gibi) Türk Telekom ekipleri tarafından gelinip ankastrenin kontrolü ve düzeltilmesini istiyorum fakat hiçbir şekilde geri dönüş yapılmıyor!

Doğan 17 Okunma

Cevaplar

  • Doğan19 Ekim 2015

    Herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Yine bir sonuca ulaşamadım. TTNET artık sorunları çözemiyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ekim 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön