22 Nisan 2013

Ttnet Hız Problemi!

Hızımız devamlı ama dikkat edin sürekli düşük. böyle şey olur mu? Ben o kadar fatura ödeyeceğim bir de alay edermiş gibi yok hata sizin evde yok şurada yok burada deniyor. Sonra sistemden açıyorlar alay eder gibi. Bir daha böyle sorunla karşılaşırsam insan hakları mahkemesine kadar gideceğim. Yeter artık. Ya hizmeti adamakıllı verin yada gidin. Çalışmayanı gönderin gitsin eğer problem çalışanlarınızda ise. Yok bakmıyor iseniz hata sizde ama benim problemimi acilen halledin. Artık sabrım yok.

Cem 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön