05 Mart 2015 #3090878

TTNET Hız Problemi!

24 mbit hipernet alalı daha bir ay olmadı ama belki haftada bir arıza kaydı oluşturdum. Demin yaptığım hız testi neticesinde 24 megabit olan güya internet hızım çıkar 4.48 megabit geldi! Arıza kaydı oluşturdum kaç kere anca SMS geliyor kaydınız alınmıştır diye başka ne bir gelen var ne bir ilgilenen!

Alper 144 Okunma

Cevaplar

 • Alper16 Mart 2015

  En son müşteri temsilcisi ile görüştüğümde evime faturama yansıyacak şekilde ücret karşılığı ekip istedim. İstedim ki gelsinler hipernetlerini kendileri görsünler bizzat kendileri test yapsınlar diye. Güya onaylandı ancak ne gelen var ne giden. Bu kadar yerde sürünen internetiniz olduğunu bilseydim, hipernet diye kağnı hızında download imkanı veren internetiniz olduğunu bilseydim gider mobil operatörlerden bağlatırdım. Ben bıktım şikayet oluşturmaktan siz aramaktan da Saçma sapan konu üzerinde çalışılıyor diye SMS atmaktan da bıkmadınız. Ne diyeyim artık?!

 • Alper07 Mart 2015

  444 0 375 beni aramış her zaman olduğu gibi kontrollerin yapıldığını söylemiş yine SMS gelmiş ama 4.48 megabitlik Hızı açıklayan birisi olmadığı gibi eve modem bakmaya gelebilecek servis için BENDen 50 TL istemiştir! Onaylıyor musunuz diyor birde. Yazık günah yahu halen santralle ilgili sorun yok masalını bana anlatan halen sorun devam ediyor desem de nedense bir türlü anlayamıyor!

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Mart 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Mart 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön