05 Şubat 2015

TTNET Hız Problemi!

Yaklaşık 2 aydır TTNET müşteri hizmetlerini arıyorum internet hızım ile alakalı maalesef hiçbir çaresi bulanamıyor. Sistem üzerinde her hangi bir problem gözükmezken benim problemim her gecene gün artıyor. TTNET'in kendi sitesine dahi girdiğimde zamanım ana sayfanın gelmesini beklemek ile geçiyor. Lütfen bir ekip mi geliyor ne yapılacaksa yapılsın. Olmuyor ise başka bir internet markası ile erişim sağlayayım. Lütfen Dikkate Alın 7-8 değil defalarca aradım.

Serhat 1.081 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön