04 Şubat 2015

TTNET Hız Problemi!

Yakın zamanda ADSL hızımı arttırdım. TTNET'ten alt yapınız yeterli dediler bana da mantıklı geldi fiyatı da uygundu. Ancak hızımı arttırdıktan
sonra modemim kapanmaya hızım düşmeye başladı. Yaptığım araştırmalardan sonra alt yapımın 16 MB lik hıza uygun olmadığını anladım. Hatta Telekom'dan arkadaşlar da gelip baktı hattıma.

Alt yapınız bu hıza uygun değil dediler. TTNET'i defalarca aradım hızımı düşürün dedim evet onlar da düşürdüler ama bu düşürme geçiciymiş belli dönemlerde sistem otomatik güncelleniyormuş. Eski hıza geri dönüyormuş. Son olarak eski tarifeme geri dönmek istediğimi bildirdim ama şuan böyle bir kampanyamız yok deyip geçiştirdiler.

Serdar 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön