25 Şubat 2013

Ttnet Hız Problemi!

8 Mbit'e kadar limitsiz paketi kullanmaktayım. İki aydır düşük hız problemi yaşamaktayım. Defalarca arıza kaydı bırakmama rağmen bir gelişme olmamaktadır. Kotalı kullanan kişiler, kotayı aşma durumunda en düşük hız olan 3 Mbit'e düşerek hizmet almaya devam etmektedir.
Ben ise 3 Mbit'i hiç görememekteyim. Bu nasıl bir hizmettir?


Daha fazla para ödeyip daha kalitesiz hizmet almamın bir açıklaması var mıdır? Dünyanın hangi yerinde nasıl bir şirket bunu yapar? Bu şirketin buna duyarsız kalması açıklanabilir mi?
Benim şikayetimi görmezden gelme hakkına sahip değilsiniz. Bana boşu boşuna fazla para ödetip düşük hızla internete mahkum etmek hakkına sahip değilsiniz.

Gökhan 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön