01 Temmuz 2013

TTNET Hız-Kopma-Telefon Problemi!

Telefon çaldığı zaman bağlantıda kopma problemim var.Download hızında zaman zaman 20kb/s lere kadar düşme oluyor. Telefon çalmadığı zamanlarda dahi sürekli İnternet te kopma problemim var. Belki yüz defa müşteri hizmetlerini aradım.Kimi zaman arıza kaydı alındı kimi zaman modemime res attırılıp bir sorununuz yok denerek suratıma kapandı.


Sorun çözüldüğünde ancak 2 veya 3 gün rahat şekilde bağlanabiliyorum. Ertesinde yine aynı problemler. Yeter artık.Sorun splitter kaynaklıdır diye üç tane splitter aldım hiç bir şey fark etmedi. Modemim güncellendi yine fayda etmedi. Artık başka bir sağlayıcıya geçmeyi düşünüyorum. Sonsuz hizmetiniz için teşekkürler.

Aykut 20 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön