15 Mayıs 2013 #1798717

Ttnet Hız Düşüklüğü!

Senelerdir Ttnet müşterisiyim hiç bu kadar mağdur bırakılmadım, 1 mb-8 mb kadar olan sınırsız tarifesine geçtiğim günden itibaren internet hızım 4 mb verilmektedir, Fakat son 3 aydır, 1.5 mb düşürülmüş olup Teknik servis personelinin hat değerlerim bunu desteklediği söylenmektedir.


Bağlı olduğum mahallede diğer kullanıcıları kontrol ettğimde 5 mb hız aldıklarını gördüm bu durumun bir tek ben hattımda görülmektedir. İlgili durumun düzeltilmesini talep ediyorum.

Cem 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön