04 Mayıs 2013 #1779004

Ttnet Hız Düşüklüğü!

Ttnet hızım 1,60 civarında sürekli dolaşmakta yapılan hiçbir şey yok bulunduğum semt büyük iş yerlerine yakın servis ağı vs konusunda sıkıntısı olmayacak bir bölgede olmasına sınırsız olarak ayda 69tl ödememe rağman ve bana 8mb internet hızı vadetmesine rağmen 2mb e sabitleyerek kopmaları giderdiğini düşünmesine rağmen aldığım hız 1,60 en yüksek ama kopma yok hiç bir şey kullanamıyorsun sayfa açılması kolay kalanında açtığın sayfa içeriği iptal hatta hak getire olarak kullanıyorsun neti bile hak getire olduktan sonra soruyorum ttnet.

Yalçın 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön