22 Nisan 2013 #1755395

Ttnet Hız Düşüklüğü!

Sorunum aslında bugüne hasıl değil yıllardır defalarca şikayet etmeme rağmen çözülmeyen bir sorundur, ttnet 8 mbit sınırsız abonesiyim her ay 63 tl para ödemekteyim fakat her ay internet hızımı 4 mbit'e bağlı bulunduğum telekom istasyonundan düşürüyorlar adil kullanım hakkımı
doldurmadığım halde bu durum sürekli devam ediyor 444 0 375 nolu telefonu aradığımda ise arıza kaydı tutuluyor hızım yükseltiliyor sonra tekrar düşürülüyor.


Teknik servisteki yetkililerin söylediği ise istasyonun 8 mbit interneti kaldırmadığı bu yüzden hızın düşürüldüğü fakat müşteri hizmetlerinin söylediği ise böyle birşeyin söz konusu olamayacağı hattımın 8 mbit için uygun olduğu.

Ahmet 18 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet27 Ağustos 2013

    5 senedir bıktırdınız hiçbir şekilde adam gibi bir hizmet alamadım

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön