29 Haziran 2013

TTNET Hız Düşüklüğü!

Haziranın 1'inden beri kopmalar yaşıyordum hattım düzeltildi tekrar 4 mbite çıktı ama ertesi gün hızım 2mbite sabitlenmiş durumdaydı.Müşteri hizmetlerini aradığımda 90 gb indirme yaptınız o yüzden 2 mbite sabitlenmiş dendi peki bu hızın 3mbit olması gerekmiyormu ben bilişim sektöründe uğraşıyorum 2mbitle 900mblık dosya indirmeye çalışıyorum programımı 4mbit e göre ayarlamıştım ayrıca haziranda yeni kampanyaya geçtim o zamandan beri bu oluyor.

Timur 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön