04 Şubat 2015 #3022711

TTNET Hız Çok Düşük ve Sürekli Kopuyor

Berbat hızda bir internet kullanıyorum. 10 tane temsilciyle görüştüysem hiçbiri yardımcı olamadı. Sorunumu çözemeyeceklerini söyleyip telefonu kapatıyorlar, çünkü internetim mükemmelmiş, değerlerim normalmiş. Hız testi yaptığımda 0.30 çıkan bir internet normal, öyle mi? Ekip gönderin diyorum, gönderemeyiz deniyor.


Modem firmasıyla görüşün deniyor, firma kendilerinin yapacak bir şeyi olmadığını TTNET'in çözmesi gerektiğini söylüyor. Bunu size söylüyorum, yok biz bir şey yapamayız deniyor. Kapatıp açın gibi cevaplar veriliyor. Mac kullanıyorum, windows üzerinden bana bir şeyler tarif edilmeye çalışılıyor. Mac'ten anlayan birine yönlendirin diyorum, yanlış kişilere yönlendiriliyor.

Damla 117 Okunma

Cevaplar

  • Damla05 Şubat 2015

    Bugün TTNET tarafından günlerdir yaşadığım hız problemimle ilgili birkaç kez arandım. Kontrol ettiğimde internet hızım düzelmişti ve gündüz yaklaşık 3-4 saat boyunca hızım 7 mbps idi. Ancak şu an tekrar 0.30 mbps'ye düştü. Çok ciddi şekilde acilen problemimin kökünden çözülmesini istiyorum. Böyle bir mağduriyet kabul edilebilir değil.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön