25 Mart 2013

Ttnet Hız Çok Düşük!

Ttnet sözleşmede yer alan yalın 8 mbps a kadar olan internetin yasal sınırı olan 6 mbps yerine alt yapı sının yetersizliği sebebi ile bana 4 mbps alabileceğimi söylemesine ve defalarca (şebekeden ayrıntılı görüşme kaydı da gönderebilirim) aramam rağmen internetimim ortalama hızı 0, 20 mbps ile 1, 97 mbps arasında değişmekte ve sık sık kopma problemi yaşadığımı beyan edim bu şekilde sözleşmede yer alan ve hakkım olan hizmeti alamadığım için kapatma talebime karşın bana veremedikleri hizmetin cayma bedelini ödemem gerektiği söylenmektedir. Ttnet yetkilileri siz hizmet verin ben abonelikten caymayım siz hizmeti veremeseniz neden ben cayma bedeli ödemek zorundayım?3, 50 mbps verseniz yeter.

Murat 38 Okunma

Cevaplar

  • Murat16 Nisan 2013

    ttnet ile direk muhattap olduğunuzda en azından bende binamda kabahat buldular dairemde kabahat buldular ama sorunu ttnet santralinden giderdiler tabiki delilli bir şekilde btk ya yapılan şikayetler sonucu

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön