03 Nisan 2013 #1722204

Ttnet Hız Çok Düşük!

Niğde bor toplu konut mahallesinde Ttnet internet hızım 1. 59 mbps, yükleme hızım 0, 29 mbps'dir. Oysaki 6 gb kotalı 8 mbps hızlı internet kullanıyorum Hızım çok yavaş. Niğde merkezde fiberoptik bağlantıya geçilmiş. Bor Toplu konut mahallesinde de fiber optik bağlantının olmasını istiyoruz. Aksi taktirde burdaki memurlar, akademisyenler ve öğrenciler olarak Ttnet bağlantılarımızı iptal ettireceğiz. Gereğini arz ederim.

Ahmet 78 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön