04 Mayıs 2015

TTNET Hız!

Malum tarafla aramdaki tek problem bu değil fakat en çok canımı yakan olaydır anlatacaklarım. Adil Kullanım Kotası uygulamasının bana vermiş olduğu 75 Gigabyte'ı kullanmama fırsat vermeden 20 Mbps olan internetim sürekli 3 Mbps olarak sağlanıyor. Kullandığım işletim sisteminin ve bir çok güvenilir programların sağlamış olduğu sayaçları kullandım. Sonuç; Şuan da olduğu gibi kullanımım 15 Gigabyte civarı ve ben 20 Mbps olarak parasını ödediğim abonelikten koca bir 3 Mbps internet hızı alıyorum. Bir çok kez başvurularımdan sonra edindiğim koca bir hiçin bu sefer bir umuda dönüşmesini umuyorum. Aksi takdirde sadece kullanıldığımı düşüneceğim, ki bu da hoş bir durum değil.

Metehan 182 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 05.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön