18 Mart 2013 #1690492

Ttnet Hipernet Modemi Göndermiyor!

Bitlis ilinin Adilcevaz ilçesinde ikamet etmekteyim. Adsl kullanmaktayım. Hipernete geçmek istiyorum fakat ttnet bayisine birçok kez gitmeme rağmen hipernet modemlerinin ellerinde olmadığını söylediler. Ttnet büyük bir şirket olmasına rağmen bu modemleri neden temin edememektedir?

Nuri 168 Okunma

Cevaplar

 • Nuri27 Mart 2013

  Konu hakkında telekom müdürlüğü tarafından arandım sorunun çözümü için 70 km ilerdeki ilçeden ekip yolladılar ve sorunumu çözdüler. Teşekkürler.

 • Nuri23 Mart 2013

  Konu ile ilgili telefonla aradılar kendilerinin modem temini ile ilgili birşey yapamayacaklarını bulunduğum yerdeki müdürlük tarafından sorunu çözmem gerektiği modem teminini müdürlüğün yapması gerektiğini belirttiler. Modem teminini bulunduğum yerden yapabilseydim zaten buraya şikayetimi yazmazdım.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön