30 Ağustos 2013 #1982840

TTNET Hipernet Aboneliği Problemi!

17 Ağustos günü yeni evime internet ve telefon basvurusu yaptım. Bu esnada bulunduğum apartmana hipernet başvurusu yapabileceğim bilgisi üzerine kampanyadan yararlanmak sureti ile 1 yıl'da tahattüt imzaladım ve kampanya dahilinde modem almak durumunda kaldım Hat aktivasyonu yapıldıktan sonra İnternetimin çalışmadığını ADSL2+ ve çalışmayan bir bağlantı olduğu üzere 1528808** nolu Arıza kaydı açıldı. Bugün bölgemde VDSL hizmeti olmadığı için ADSL almam gerektiğ bilgisi verildi. Ancak kampanya sebebi ile ceza sebebi ile hattım halen ADSL'e dödürülemedi ve çözüm olmadı, saha dolabımda fiber varken adsl'e mahküm bırakılmam ve her elemanınıza dert anlatmaktan sıkıldım.

Hakan 131 Okunma

Cevaplar

  • Hakan02 Eylül 2013

    Abonelik var diyip abone yapıp, hattı ve aboneliği aktif eden, talep üzerine açılan destek kaydına istinaden sizin orada bu yokmuş diyip, aboneliği çevirmek için kendi kusurları yüzündne ayaklarına gidip dilekçe vermek, buna rağmen ertsi gün arayıp hattımın halen çalışmadığı bildirmem üzerine ancak teşrif edeip hattı kontrol edip 100 kere port tahsisimin yanlış olduğunu düşündüğümü söylememe karşın bu kadar uğraştırıp ardından port tahsisin hatalı olması... Çözüm için firma çalışanları birşeyler yapmaya çalıştı ancak ekranları izin vermekdi. Bu kadar çile tamamen kurumsal yapıları ile ilgili ve alakalı...

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön