27 Mayıs 2015

TTNET Hiper Hızla Uç / Ma!

Hiper hızla uç kampanyasından yola çıkarak 30 Nisan 2015'te TTNET abonesi olmak için başvurdum, gerekli işlemler yapıldı. Kampanya dahilinde yurtdışına bilet almak için ilk fatura ile birlikte gelecek rezervasyon numarasını Ba Life Organizasyon firmasına 29 Mayıs 2015 e kadar iletmem gerek. Ancak internetim ilçede Port bulunmamasından kaynaklı olarak halen bağlanmadı ve 2015 yılında internet bağlatmak için bölgemden bir abonenin internetini kapatmasını yahut nakil yaptırmasını bekliyorum. Müşteri çekmek için kampanya yapılıyor, ancak daha kampanyayı karşılayacak altyapı yok. İnternetim önümüzdeki ay bağlansa bile bu sefer kampanyadan yararlanamıyorum.

Salih 261 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 29.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön