28 Mayıs 2015

TTNET Hiper Hızla Uç Kampanyasına Katılmama Rağmen İşlemlerimi Yapmıyorlar

28 Nisan günü 444 TTNET'in hattını arayarak hiper hızla uç kampanyasına 24 ay taahhüt vererek başvurdum ve internetim bağlandı. Fakat daha sonra öğrendim ki kampanya dahilindeki uçak biletimi alabilmem için TTNET firmasının anlaşmalı olduğu acenteye TTNET faturamı son gün olan 31 Mayıs'a kadar kargo ile göndermem gerekmektedir.

Ancak TTNET faturam 31 Mayıs'ta kesileceğinden dolayı benim bunu yetiştirme imkanım yoktur ve ortada bir mantıksızlık vardır. Kampanyaya katılmama rağmen TTNET faturam çıkmadığı için faydalanamıyorum. Bu mağduriyetimin giderilmesi için şikayet oluşturmama rağmen 15 gündür hala bana bir dönüş olmadı. TTNET firması bu sorunumu çözmezse tabi ki hukuki yola başvuracağım.

Berkay 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 29.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön