10 Mayıs 2013 #1790234

Ttnet Hiper 3'lü Kampanya Başvurumu 15 Gün Sonra İptal Ettiler!

Farklı bir lokasyonda kullandığım adsl hizmeti var. Bu hizmete ek olarak 25.04.2013 tarihinde Diğer adresimde çağrı merkezi yolu ile hiper internet+tivibu+telefon başvurusunda bulundum. 2 gün içerisinde geleceği söylenen sözleşmeleri 2 veya 3 mayıs tarihinde yani 7 gün sonra geldi. Modemi teslim aldım ve sözleşmeyi imzalayıp tekrar kargo vasıtası ile geri gönderdim. Yine uzun süren bekleme ve takipler sonrasında 09.05.2013 çağrı merkeziniz aradı ve abonelik başvurumun adres hatası sebebi ile iptal edildiği bilgisini tarafıma iletti.


Beni 2 hafta bekleterek mağdur durumda bıraktıktan sonra hiç bir hatayı düzeltici aksiyon almadan, başvurumu iptal etmelerini anlamadım. Üstüne üstlük tarafıma hiç bir tatmin edici açıklama da yapılmadı. Adres bilgim muhtardan tutunda tüm elektrik, su, doğalgaz aboneliklerinde kullanılan adres olup hata olduğunu düşünmüyorum. Kaldı ki hata olduğunda hatayı düzeltici bir aksiyon alınır ve müşterinizi mağdur edilmez.

Ayhan 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ayhan13 Mayıs 2013

    TTNET' ten tarafıma farklı ve enteresan bilgiler aktarıldı. Bir kaynaktan başvurunuzu tekrar yapın dendi, başvurumu tekrar yapmak istediğimde de daha önce yaklaışk 20 gün önce başvuru yapabiliyor iken var olan altyapı 20 gün sonra başvurumu yapmaya çalışırken yetersiz dendiğinden başvurumun yapılamayacağı söylendi. Son olarak TTnetten gelen başka bir aramada adres hatası olduğunu ve bu sebeple başvurumun iptal edildiğini, verdiğim adres ile sistemdeki adresin tutmadığını söyledi. Daha önce de çağrı merkezine belirttiğim gibi avcılar adresimde 5 yıllık aboneliğim var bu başvurum ise 2. adresime başvuru olarak gerçekleşecekti. bu sebeple de başvurum iptal edilmiş. Buradan şunu soruyorum, 1 adsl aboneliğimi ailem diğer başvurduğum aboneliği de ben eşimle birlikte kullanamıyor muyum? Kaldı ki adresin hatalı olup olmadığını bana sorgulamadan yargılayarak iptal etmek kimin iş tanımında yazıyor??? Saygılarımla,

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön