30 Ağustos 2013 #1982601

TTNET Hiçbir Uyarı Bile Göndermeden 4 Yıl Sonra İcra Kağıdı Yolladı!

Tarafıma gönderilen 05.06.2009 tarihine ait fatura. Aradan tam 4 yıl geçmiş ve bu zaman zarfı içinde hiç bir bilgilendirme Sms'i yada yazılı bir kağıt adresime gönderilmedi. Üretici firmaların tüketicilerinden alacaklı oldukları durumlarda taraflarına bir şekilde bilgilendirme yapılmasının zorunlu olduğunu biliyorum ve bu süre 4 yıldan daha olmalı bundan da eminim hiçbir uyarı ve bilgilendir mesajı almadığım halde bana 4 yıl sonra icra kağıdı gönderiliyor.


Şikayetim var! 4 senedir neredeydiniz? bu işin biran önce çözülmesini istiyorum. İcra kağıdı göndermeden önce bilgilendirme gönderilmek zorunda gerekirse mahkemeye veririm çözülsün bu iş.

Burak 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön