23 Eylül 2014

TTNET Hiçbir Konuda Hizmet Sunamıyor.

İnternet bağlantı problemimizin maximum 4 günde hallolması gerekmekte.Bir hafta sürdü.Sonuç modem bozuk.Sorunun modem firmasıyla hallolması gerekmekte dendi. Modemci, garanti süreniz doldu diyor.Modemi kullanmaya başlayalı 2 yıl olmadı. TTNET paketiyle almış olduğum modem olduğu için sorunun çözümü için soruşturma hakkımın olduğunu öğrenip soruşturma açtım(50 telefon görüşmesi sonrası)

Sonucu bugün yapılan telefon görüşmesinde öğreniyorum ki: TTNET hiçbir şey yapamıyormuş.Modemci halledecekmiş.Soruşturmayı da beni oyalamak için açtılar sanırım.Çözüm üretmek için değil.Hizmeti ben TTNET'ten alıyorum modemciden değil dediysem de anlatamadım.Hizmet yok.Fatura kesmesini iyi beceriyorlar yalnızca.

Melek 407 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön