07 Ağustos 2013

TTNET Hiç Kimse Vermediği Hizmet İçin Ücret Talep Edemez!

TTNET A. Ş.'ye 2 faturamı ödeyemedim ve neticesinde internetim kapatıldı. Fakat hizmet kapatılıyor ama faturalandırma hala devam ediyor. Hizmet alamadığım sonraki üç ay için yaklaşık olarak 220 lira faturalandırma yapıldı. Bu hak mıdır?

4 yıldır hiçbir sıkıntı yaşamadığım ve memnuniyetim doğrultusunda ikinci hattımı aldığım, hatta bir çok arkadaşıma dair önerdiğim TTNET A. Ş. 'den an itibariyle haksız kazanç sağladığı için ilişiğimi kesiyorum.

Sözleşmede yer almamasına rağmen, 4 ayrı müşteri hizmetleri yetkilisiyle konuşup o dile getirdikleri maddenin hangisi olduğunu sormama rağmen tam olarak söyleyemediler. Sözleşme çok uzunmuş ve tam olarak nerede yazdığını bilmiyorlarmış. Ama varmış. Komik.

İsmail 223 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön