24 Ağustos 2013 #1974204

TTNET Hiç Almadığım ve Kullanmadığım Hizmetten Ücret Talep Edilmesi!

Mayıs 2013 ayında internet aboneliği başvurusunda bulundum. Bir yetkili beni arayarak 7013452***abone numaralı internet bağlantımın yapıldığını belirtti ve ısrarla benim onaylamamı istedi. Ben onay verdim, ancak hiç internete giremeyince yetkililere durumu bildirdim. Kendileri bu durumun kendilerini ilgilendirmediğini belirterek herhangi bir işlem yapmadılar.


Bunun üzerine ben internet hattımı iptal ettirdim. Ancak 701345****8 abone numarasını internet üzerinden araştırdığımda yaklaşık 100 TL borcu olduğunu tespit ettim. Hiç kullanmadığım bir internet hattından bana borç çıkarıldı, TTNET müşteri hizmetlerini defaatle arayarak şikayetimi bildirdiğim halde ilgilenilmedi.

Aytuğ 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Aytuğ27 Ağustos 2013

    TTNET firmasından beni arayan olmadı. Bu konuyu 444 0 375 merkezine aylardır söylüyorum, sanki devlet bütçesi inceleniyor. Bana hala cevap verilmedi. TTNET'in amacı hizmet değil para çalmak.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön