16 Mart 2013 #1688739

Ttnet Hesabımı İptal Ettirmeme Rağmen Borç Çıkarıyor!

Geçen sene aboneliğimi bir şahsa devrettim. Fatura sürem dolmadığı için devrettiğim şahsa o ayki fatura borcumu nakit olarak verdim. şahıs uzun süre faturayı yatırmamış. Uzunca bir süre ısrar edince, yatırmak zorunda kaldı. ama fatura faizi bana tahakkuk etti.


Müşteri hizmetlerini arayıp imzaladığımız "devir sözleşmesinde yer alan" "aboneliği borcu ile birlikte devir" yazısını hatırlatmama rağmen benim ödememi istediler. Buna rağmen yinede yakamı kurtarmak için ödeme yaptım. Ancak bir kaç ay sonra tekrar faiz borcunuz var dediler. Şimdi aradım yine borcunuz devam edecek diyorlar. Ödeme yapmama rağmen hesabımı sildirip, yakamı kurtaramıyorum. Bir daha Ttnet in önünden dahi geçmiyeceğim.

Murat 44 Okunma

Cevaplar

  • Murat19 Mart 2013

    Çözüm üreteceklerine tekrar çözümsüzlüğe iten cevapları: Değerli Müşterimiz, www.sikayetvar.com adresinden talep ettiğiniz işlem, hat sahibi ya da noterden vekâlet verilen kişinin, ADSL hattının bağlı olduğu Türk Telekom Ofislerine şahsi başvurusuyla gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle şahsen hat sahibinin veya noterden vekaleti olan kişinin Türk Telekom Ofislerine başvurusu gerekmektedir. Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TTNET A.Ş

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön