19 Eylül 2013 #2018576

TTNET Her Ay Yüksek Fatura Çıkartıyor!

TTNET 2 aydır tarifemle alakasız yüksek faturalar çıkartıyor. Geçen ay 110 TL fatura gelmişti ve itiraz etmiştim. İtiraz sonucu geçen ay 55 TL ödedim. Kullanmış olduğum tarife olarak, TTNET Sizinle Engelli Yalın Net Limitsiz olmasına rağmen, bana bu ay hiçbir ücret açıklaması olmadan 89.75 TL fatura kesildi.


Şikayet için bölge müdürlüğüne giderek yine itiraz da bulundum. Cumartesi günü arayan oldu ama ben cevap veremedim. Daha sonra dönüş yapan ve ulaşan olmadı. Bugün de yine bölge müdürlüğüne gittim, Şikâyetiniz kapatılmıştır, faturanız düzelecek dediler.


Hiçbir şeyin olduğu yok, 60 TL ödemem gerekirken, Ağustos-Eylül şeklinde nasıl 89.75 TL fatura kesiliyor? Çözüm için cevap bekliyorum.

Doğukan 57 Okunma

Cevaplar

  • Doğukan23 Eylül 2013

    TTNET 2 aydır tarifemle alakasız yüksek faturalar çıkartıyor. Geçen ay 110 TL fatura gelmişti ve itiraz etmiştim. İtiraz sonucu geçen ay 55 TL ödedim. Kullanmış olduğum tarife olarak, TTNET Sizinle Engelli Yalın Net Limitsiz olmasına rağmen, bana bu ay hiçbir ücret açıklaması olmadan 89.75 TL fatura kesildi. Şikâyet için bölge müdürlüğüne giderek itiraz da bulundum. "TTNET Genel Müdürlük faturanızı düşecek şekilde inceliyor" dediler ve daha sonra dönüş yapan olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım ve fayda etmedim. Buraya yine bir şikâyet daha yazmıştım ama onu bile kimse dönüş yapmadı. Son çare olarak, hakkımı aramak için tüketici haklarına başvuracağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön